• Dostawa

Towar wysyłany jest na adres podany przy składaniu zamówienia. Jeśli mamy wysłać na inny adres niż w zamówieniu - prosimy o pilną wiadomość na adres mailowy fajnydomek@galeriarujner.pl

Jeśli formularz zamówienia jest nieprawidłowo wypełniony, np brakuje niektórych danych, które uniemożliwiają dokonanie wysyłki - wyślemy wiadomość dotyczącą uzupełnienia danych adresowych.
Oprócz danych adresowych wymagane jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail, te informacje są przekazywane do wybranej firmy kurierskiej, są potrzebne do wygenerowania etykiety na paczkę.

Paczki są dostarczane za pomocą firm kurierskich, do paczkomatu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Przesyłka wysyłana jest zgodnie z terminem podanym na stronie galerii, należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).
Przesyłki wysyłane w ciągu 48 godzin dotyczą produktów dostępnych od ręki. Pozostałe produkty każdorazowo wykonywane wg wzoru pokazanego na zdjęciach wysyłane są w ciągu 3 - 6 dni. Przy zamówieniach indywidualnych czas wysyłki jest ustalany jednostkowo, z uwagi na akceptację zdjęć wykonanego zamówienia i ewentualne poprawki.

Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w momencie składania zamówienia.

Jeśli paczka z zamówieniem ma być wysłana poza Polskę - prosimy o kontakt. Opłata za przesyłkę zagraniczną
jest zależna od danego kraju, wagi oraz wymiarów paczki. Ważne jest także czy paczka ma być nadana jako ekonomiczna czy priorytetem. Po ustaleniu tych szczegółów, bedziemy mogli podać realną kwotę opłaty za przesyłkę.